Televizyon Programı Montaj Kurgusu

Televizyon Programı Montaj Kurgusu

Reklam, tanıtım, klip çekimi gibi çok sayıda hizmeti veren Eray Medya, birçok farklı sektörden kişi ve kurumlar için ideal hizmet vermektedir. Kurumsal özelliklerine sahip firmamız 10 seneden bu yana profesyonel hizmet vermekte, müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Televizyon Programı 

Ulusal, Yerel ve Bölgesel bir çok televizyon kanalı için hizmet veren firmamız , televizyon programlarınız için seslendirme, kurgu ve montaj işlemlerinde taleplerinize karşılık vermektedir. Tüm televizyon kanalları için  teknik açıdan gereken tüm alt yapıyı sağlamaktadır. Bunun dışında firmamızın yapmış yapmış olduğu televizyon programlarının  seslendirme ve kurgu sanat konularında firmamız teknik destek vermektedir. Referanslarımızda görmüş olduğunuz bir çok projeye imzamızı atmış bulunmaktayız. Bir çok televizyon programının, program jeneriği, logo ve tanıtım uygulamaları firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.Sektörel televizyon programlarının bir çoğu Eray Medya tarafından yapılmıştır.

Aşağıdaki resim yaptığımız işlerden bir örnektir…

Televizyon Programı Montajı Nasıl Yapılır?

Dış yapımların, yapımcıların hazırlamış olduğu programların montaj kurgusu için firmamıza başvuru yapıldığı takdirde fiyat belirlenir. Ardından yapım şirketinin çekmiş olduğu görüntüler teslim alınır. Program içersinde neler olması gerektiği, programın süresi, kullanıcak alt bantların renkleri, jenerik, ve Roll Caption olmak üzere program içerisinde yer alacak tüm görsellere karar verilir. Program içerisinde yapımcının yada yönetmenin istediği müzik varsa seçilir ve Montaj-Kurgu süreci başlar.  Müşteri önceliğini her zaman ön planda tutan Eray Medya sizlerinde fikrini alarak daha iyi bir iş çıkarmak için, tüm alt yapısıyla hizmetinizdedir. Dilerseniz program çekimlerinide firmamıza yaptırabilirsiniz.

blogitp37Son teknoloji video düzenleme programları ile Televizyon Programlarınızı gününde ve saatinde hazır ederiz. Gerekirse size internet üzerinden hazırlanan program yollanır, revize etmek istediğini yerler varsa hazırlamış olduğumuz program tekrar revize edilir. Son revizeden sonra program tekrar yönetmenlerimiz tarafından izlenir, tüm ayrıntıları ile kontrol edildikten sonra herhangi bir eksiklik varsa onlar giderilir ve size teslim edilir.

Televizyon  Programı Montaj Kurgu Ücreti Ne Kadar 

Hazırlamış olduğumuz Televizyon Programlarında ücretlendirme, Programın süresine bağlı olarak verilir, Program içerisinde istenilen özel efektler, kj bandı (Alt yazı) grafikleri, ve programınızın jeneriğinin nasıl olması gerektiği ile alakalıdır. Çekmiş olduğunuz görüntülerinize renk atılması  (color correction) gerekiyorsa onun içinde ayrıca ücretlendirilir. Kısacası hazırlayacağımız Televizyon Programının tüm ayrıntılarını görmeden fiyat belirlenmez. Sizde Televizyon Programı Montaj Kurgu’su yaptırmak istiyorsunuz lütfen firmamıza gerekli bilgileri ulaştırarak fiyat alabilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken keyifle biz Televizyon Programınızı hazırlamış oluruz.

Aşağıdaki resim yaptığımız işlerden bir örnektir…

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz 

Yılların vermiş olduğu deneyim ile Televizyon Programlarını ve tüm işlerimizi severek özenle yapıyoruz. Yaptığımız her iş aynamızdır.İmzamızı attığımız tüm videolar kendi programlarımız gibi işlenmektedir.  Sizde bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz zaman, zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızı göreceksiniz. Referanslarımızı inceleyebilir hazırlamış olduğumuz videolara göz atabilirsiniz. Tüm sektörler için müşterilerimize yüksek kaliteli videolar üretiyoruz. Hazırlamış olduğumuz tüm videolarda öncelikli hedefimiz yüksek verimliktir. Yaptığımız tüm işlerde maliyetlerimizi müşterimizin faydasını düşünerek hazırlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan Montaj Kurgu hizmetini tek noktada bulunan ofisimizden sağlayarak uyum problemi yaşamıyoruz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Themetf
Whatsapp Chat
Gönder