Belediye Başkan Adayı Tanıtım Filmi

Belediye Başkan Adayı Tanıtım Filmi

Eray Medya reklam, tanıtım ve klip çekimi gibi çok sayıda hizmetinin yanında yaklaşan yerel seçimler öncesi aday tanıtım projeleri ile de öne çıkıyor.

Instagram,Twitter ve Youtube gibi farklı sosyal mecralarda paylaşılabilecek tanıtım videoları, Eray Medya imzasını taşıyor.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, yerel seçimlerde adayları en iyi şekilde tanıtan videoları hazırlama hizmeti veriyor.

ADAY TANITIM VİDEOSU NASIL HAZIRLANIR?

Adayların kendi politikalarını ve vaatlerini halka duyurabilme imkanını sunan tanıtım videoları, farklı versiyonları ile farklı sosyal medya araçlarına özgün hale getiriliyor.

Seslendirme, kayıt, kurgu ve montaj aşamalarını takiben ortaya çıkan ürün, bir belediye başkan adayının ya da bir milletvekili adayının prestijine uygun biçimde sosyal medyada paylaşılmaya hazır olarak bırakılıyor.

Tüm televizyon kanalları ve tüm sosyal medya mecraları için farklı versiyonları üretilen tanıtım videolarında, hem adayın konuşması hem de kaliteli profesyonel seslendirme desteği sağlanıyor.

Yıllarca birçok programa, program jeneriğine, logolara ve tanıtım videolarını imza atmış şirketimiz, yerel seçimlerde yine farkını kaliteli ürün ile ortaya koyuyor.

Belediye başkan adayı tanıtımı nasıl çekilir diye düşünmeyin. Aday tanıtım videosu nasıl hazırlanır diye kaygılanmayın.

Tanıtım işini profesyonellere, Eray Medya’ya bırakın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Themetf
Whatsapp Chat
Gönder