Seslendirme

Profesyonel Seslendirme 

Seslendirme hizmeti sunan firmamız, Radyo, Televizyon Reklamları, Tanıtım Filmleri, Belgesel ve sizlerin isteği doğrultusunda seslendirme hizmeti veriyor. Tek yapmanız gereken Profesyonel Seslendirmenlerimizin aşağıda bulunan kayıtlarını dinlemek ve dilediğiniz seslendirmenimizin kodu’nu bize bildirmek.SESLENDİRME SANATÇILARIMIZ (BAY)


SESLENDİRME SANATÇILARIMIZ (BAYAN)

SESLENDİRME SANATÇILARIMIZ (ÖZEL)


Profesyonel Reklam Anlayışı

Reklam anlayışında profesyonellik arayışı olanlar için kurumsal nitelikteki firmamızdan yardım alabilirsiniz. 20 yıldır hizmet veren firmamız, farkl onlarca sektörden kişi ve kuruma hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızda tanıtım filmi, klip çekimi, doğrudan ürün satış programları ve daha birçok seçeneği bulabilrisiniz. Firmamız öncesinde planlanan süreçle ilgili size gereken desteği sağlayacaktır.
Reklam Programları Nasıl Hazırlanır?

Doğrudan bir ürünü tanıtmak istediğiniz reklam programları için öncesinde satışı yapmak isteye firmayla detaylar görüşülür. Sonraki aşamada yazılı içerik ve görsel içerikler hazırlanır. Bunun da sonrasında sunumun kim tarafından yapılacağı, ürün tanıtım metninin nasıl sözlü oalrak ifade edileceği, hangi hizmet özelliklerinin vurgulanacağı gibi detaylar kullanılır. Reklam programlarında hedef, ürünün iyi özelliklerinin ortaya çıkarılması olmalıdır. Ayrıca bu ürünün firma politikalarından bağımsız olmadan onu besleyecek şekilde sunumunun da yapılması, firma açısından iyi yönlerin de aktarılması gerekmektedir.Doğrudan satış, insanların daha kısa sürede satın alma işlemi yapması için gerekir. Yani bu açıdan programın en iyi şekilde sunumu gerekmekte, firma politikasından kopma olmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Yani bir ürünü ortaya çıkarırken eğer firmanın kurumsal yapısına aykırı tanıtım olursa, bu durumda ciddi sıkıntılar yaşanabilir ve reklamın özellikleri ters yönde seyreder. Yani bu da satışların düşmesi demektir. Diğer bir ifadeyle reklamı yapılan ürün değerlerinden uzaklaştığı zaman satışları azalır, hatta firma olark batma noktasında da gelinebilir. İnsanlra zarar vren yönlendrşme ciddi bir sıkıntıyı da beraberinde getirecektir.Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Doğrudan satış reklamları ve diğer alınan hizmetlerle ilgili ücretlendirme yapılırken bazı firma kriterleri ve hizmet içerik özellikleri dikkate alınır. Harcanan çaba ne kadar fazlaysa sonuç olarak ücretlendirme de fazla olacaktır. Çünkü bunda kullanılan teknik donanım, personel sayısı, diğer alt yapı özellikleri de fazla olacaktır.Hemen Bizimle İletişime Geç

Hizmetten daha hızlı yararlanabilmek için hemen bizimle irtibat kurun.

Teklif İsteyin

Themetf
Whatsapp Chat
Gönder