Profesyonel Video Çekimi

Profesyonel Video Çekimi

Önemli günlerinizde, toplantılarınızda, seminerlerinizde, eğlencelerinizde, doğum günlerinizde, doğum videoları ve kayıt altına almak istediğiniz herhangi bir günde Eray Medya’ya başvuru yaparak profesyonel yardım alabilirsiniz. İsteğiniz üzerine tüm detaylar kayıt altına alınır ve dilerseniz Montaj-Kurgusu yapılarak size teslim edilir. Full Hd Kameralarımızla sizlere kaliteli videolar üretiyoruz.

Profesyonel Video Çekimi ile Kaliteli İçerikler Üretiyoruz.

Çekmiş olduğumuz videolar belirli bir kurgu içerisinde varsa senaryoya göre çekilerek, sizlere beklentilerinizden fazlasını sunarız. Video çekimi yapmadan önce gerekli ışığa, gerekli dekoratif düzenlemelere önem vererek prüzsüz ve kaliteli içerikler üretmeye her zaman hazır bir firmayız.

Tanıtım Filmi Çekimleri

Firmanızı öne çıkarmanın en kolay yolu hazırlanmış olan tanıtım filmleridir. Yalnız Tanıtım Filminizin etkili olması gerekir. Etkili bir tanıtım filmi hazırlamak için etkili bir senaryo ve etkili bir ekip gerekir. Biz Eray Medya olarak sizlere en etkili Tanıtım Filmleri hazırlıyoruz. Bir ürününüz var ve tanıtmak istiyorsunuz, yada bir web siteniz var ama tanıtım filminiz yok, yada herhangibir firmasınız ama Tanıtım Filminiz yok. Kesinlikle olmalı, insanlar video izlemeye bayılıyor.

Teknolojinin gelişimi ile birlikte sosyal medya da yayınlanan videolar kesinlikle etkileyeci oluyor, ve geri dönüşümü kesin sonuçlar getiriyor. İnsanlar günün bir çok kısmını video izleyerek geçiriyor. O yüzden kesinlikle bir Tanıtım Filminiz olmalı. Bu aşamada sizlere yine Profesyonel destek veriyor, dilediğiniz Tanıtım Filmini çekiminden, kurgusuna kadar tüm detaylarıyla sizlere sorunsuz işler çıkarıyoruz.  Havadan, çekimlerimiz ile Tanıtım Filminizde yer alacak görsel zenginliği sağlıyor, son trend efektlerle videolarınızı daha etkileyici hale getiriyoruz.

Zamanın en iyi kurgu programlarını ve Full Hd kameralar kullanarak sizlere istediğiniz Tanıtım Filmlerini çekiyor, kurguluyor ve izlenmeye hazır hale getiriyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızla firmanızın Tanıtım Filmlerini hazırlıyoruz. Size hazırlayacağımız videolar ile firmanızın amacını gösterme imkanı buluyorsunuz. Eğer sizde müşterilerinizin ilgisini çekmek istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Tanıtım Filminiz hazırladıktan sonra, dilerseniz yeni projeleriniz hakkında yeni fikirler üretmeye devam edebiliriz. Var olan videolarınızı da düzenleyebiliriz. Görsel  zenginliği iyi olan Tanıtım Filmleri her zaman amacınıza ulaşır ve firmanızın büyümesinde size yardımcı olur. Yapmanın gereken sadece bize başvurmak ve Firmanızı yada ürününüzü anlatmak olacaktır. Gerisini biz Profesyonel ekibimizle hallederiz.

Video Çekim Ücreti Ne Kadar ?

Video çekim ücretleri almak için bize başvuru yapabilirsiniz. Özel bir gün çekimi istiyorsanız kaç saat olacağı size fiyat vermemizi kolaylaştıracaktır. Fiyatlarımızı daha çok kullandığımız kamera ve ekipmanlar üzerinden değerlendirip, hangi aşamalarda çekim yapılacağı, nerde ve ne zaman çekileceğini öğrendikten sonra ücret belirlenir ve çekim öncesi ekibimiz çekimin yapılacağı alana gelerek gözlemleri yapar ve gereken ekipmanları sağlar. Uygun fiyatlarda sizlere hizmetler sunarız. Sizin bütçenize uygun fiyatlar sunarız. Ayırdığını bütçeyi bize söyleyebilir ve o bütçe ile neler yapılabileceğini konuşuruz.

Biz tüm kamera çekimlerimizi doğru açıdan yapıyor, ortama uygun ışık kullanıyoruz. Hızlı ve pratik çözümlerle Profesyonel olarak video çekimlerinizi yapıyoruz ve Montaj Stüdyomuzda çekmiş olduğumuz görüntüleri belirli bir kurgu içerisinde görsel efektlerle zenginleştirdikten sonra izlenmeye hazır hale getiriyoruz.

Video Çekimlerinde Kameranın Önemi

Çekilecek olan herhangi bir videoda kamera çok önemlidir. Full Hd diye 720p görüntü çekip size teslim edebilirler. O yüzden dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Böyle bir iş yaptırmadan önce bize başvuru yapabilir yada bu işlerden anlayan tanıdık dostlarınızla fikir alışverişi yapabilirsiniz. Biz yaptığımız tüm işlerin arkasında duran bir firmayız. Görsel zenginliğe her zaman önem verdiğimiz için tüm işlerimizi severek ve özenle yaparız.  Video çekimlerinde birden fazla kamera ve reji sistemi ile çekim yapabiliyoruz. Böylece çekmiş olduğumuz videoların görsel zenginliği artmış oluyor. Günümüz teknolojisi ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin iletişim kısmından bizlere başvuru yapmak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Themetf
Whatsapp Chat
Gönder