Official Lyric Video

Official Lyric Video

Eray Medya, kurumsal tanıtım, reklam filmi, müzik klibi, film fragmanı, jenerik gibi hizmetler veren kapsamlı bir kurumdur. Kapsamlı çalışmaları olan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratmaktadır. Firmamızda teknik donanım, personel tecrübesi ve diğer açılardan memnuiyet veren çalışmalar yapılmaktadır. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak için başvurularınızı firma yetkililerin gerçekleştirebilirsiniz.
Klip Çekim Hizmeti

Müzisyenler ve klip çekimine, yani kendi müziklerini tanıtacak bir klipe ihtiyacı olanlar için Eray Medya bünyesinde kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız, müzisyenlerin beklentisine yanıt verecek şekilde klip çekimi sağlar. Bu işlem sonrasında gereken kontroller yapılır ve tanıtım işlemleri başarıyla sonlandırılır.
Gelişmiş Teknolojik Donanım

Firmamız bünyesinde kullanılan cihazlar, teknolojik açıdan tanıtım beklentilerin karşılık verecek niteliktedir. Yeşil perde uygulaması, sanal stüdyo ve Photoshop, Edius Cinema4d programları, After Efeckt gibi programlar kullanılmakta bunlardan en iyi sonuç elde edilmeye çalışılmaktadır. Sektör açısından bakıldığında sağlık programları, eğlence alanları ve diğer kategorilerde uygulama görülmektedir. Bu uygulamaların amacı müşterilerin en iyi sonuçlar almasıdır.Tanıtım Filmlerinin Kurumsal Açıdan Önemi

Tanıtım filmleri kurumsal yapı açısından n önemli konulardan biridir. Bir firmada, özellikle yeni kurulan bir firmada tanıtım filmleri kurumsal kimliğin en önemli parçasıdır. Bunun nedeni firmaların kurulmasının nedeninin satış olması, bunun olması için de reklam politikasının son derece iyi olmasını gerekmesidir. Firmamızda tanıtım filmleri açısından teknik donanım kullanılarak müşterilerin en iyi zemini yaratması planlanır. Bu zeminin yaratılması ile kurumsal açıdan iyileşmenin sağlanması ve sonraki aşamada da satışların artması hedeflenir.Lyric Video

Şayet firmalar ileri aşamadaysa, yani orta ve ileri düzeyde kurumlar varsa, bu durumda var olan reklam politikalarının iyileştirilmesi hedeflenmektedir. Reklam filmlerinin iyi olmasının kriteri konusu da firmanın hizmetleriyle paralel durumların olup olmamasıyla ilgilidir. Yani gerçeği yansıtmayan reklamlar satışlara da olumsuz etki yapar. Ancak gerçeği doğru biçimde yansıtan ve ihtiyaçlara doğrudan yönelen tanıtım filmleri de satışların artmasına yardım edecektir. Bu şekilde de kurumların paraya odaklı ve para için her şeyi geçeri sayan zemini daha sıradan ve insani değerler üzerine kurulu olacaktır.
What is Social Media Marketing?

Social media marketing, or SMM, is a form of internet marketing that implements various social media networks in order to achieve marketing communication and branding goals. Social media marketing primarily covers activities involving social sharing of content, videos, and images for marketing purposes, as well as paid social media advertising.


How can we help you?

We are a sociable bunch and our new business comes primarily from recommendations & referrals from clients & friends who know how we work. We don’t think that salesmen should do all the talking for us and so we recommend that you speak directly to our clients to understand who we are and what we do.
Our social media pricing is completely bespoke and is based on your current situation and your objectives.Why do you need a social media management?

Your customers are on social media.

Regardless of what industry your company is in, your customers are using social media on a daily basis. It is important that you keep them engaged and connected to your brand so that you’re always their first option.

There are people searching for your company.

If your company is offering a product or service, you can bet that there are people talking about it and looking for companies that provide it. Our social media management service will help your business to join the conversation and generate new leads.

People are talking about your company on social media.

You need to listen to what your customers are saying about your company on social media and respond to their concerns. Our social media management services focus on highlighting the positive aspects of what your company has to offer and respond sincerely to negative remarks.

Companies deserve expert social media management.

Most business owners and marketing managers do not have time to manage all of their social media channels. Each member of our firm received their certification in social media management and our agency can help you reach your marketing goals and a new customer base.Mobile Marketing

Mobile Marketing is the latest technology that helps you attract more new customers –customers that spend more money, more frequently!!! We can help you launch a successful mobile marketing campaign to connect, communicate and keep your customers coming through the door again and again.What we do

Online marketing is considered to be one of the most popular methods of marketing. But the sheer number of mobile users dwarfs the potential of an online marketing campaign. As mobile phone users are more in number, the effectiveness and the eventual success of a mobile marketing campaign would be far stronger than what you could expect from an online marketing campaign, which still is a very popular method of marketing todayOur mobile marketing services

  • Mobile Websites
  • SMS Marketing
  • Mobile Search Campaigns
  • HTML5 and CSS3
  • Mobile Commerce
  • 2D Barcodes/QR Codes
  • Mobile App Development
  • Mobile Marketing display campaigns


Hemen Bizimle İletişime Geç

Hizmetten daha hızlı yararlanabilmek için hemen bizimle irtibat kurun.

Teklif İsteyin

Themetf
Whatsapp Chat
Gönder